Tak Czytam
Nadchodzi Dzień Dziecka
28 maja 2021
0

Już za kilka dni Dzień Dziecka.  Dziecko, które czyta będzie dorosłym, który myśli. To chyba najlepsze podsumowanie, dlaczego książka jest najlepszym prezentem.

Niektóre książki, choć adresowane są dla dzieci i młodzieży są wspaniałym prezentem też dla dorosłych. I dla nas samych.

Warto dbać o swoje wewnętrzne dziecko.

Wybraliśmy dla Was 5 takich tytułów (wszystkie dostępne na takczytam.com i stacjonarnie)

1. PODRÓŻ – pięknie ilustrowana opowieść o dramacie wojny i ucieczce matki z dwójką dzieci. Bardzo poruszająca i ponadczasowa

2. O CHŁOPCU PTASZYNIE I PEWNYM TRUMNIARZU – wspaniała mądra historia o przyjaźni. Wszystko w surowym, ale absolutnie magicznym klimacie.

3. MARZYCIELKI Siostrzana miłość, siła wyobraźni, dziewczęca odwaga i walka o niezależność… Jessie Burton, autorka światowych bestsellerów „Miniaturzystka” oraz „Muza”, powraca z zachwycającą i przepięknie ilustrowaną baśnią dla każdego

4. AŻ DO CHMUR – historia inspirowana pierwszym lotem balonu nad osiemnastowiecznym Paryżem. Intrygi, szpiegostwo, przygoda – jak skończy się ten pościg za odwiecznym ludzkim marzeniem o lataniu?

5. MIGOTNIK – Piękna, utrzymana w konwencji orientalnych baśni, opowieść o potędze wyobraźni, istocie sztuki i sile przyjaźni.

Wszystkie pięć serdecznie polecamy!