Praca

GORZÓW WIELKOPOLSKI

Poszukujemy studentów/studentek do pracy w księgarni w Gorzowie Wlkp.

Wymagania:

– status studenta do 26 roku życia (wymagana legitymacja),

– dyspozycyjność,

– komunikatywność (mile widziana umiejętność pracy z klientem)

– chęci do pracy,

– opcjonalnie – zamiłowanie do literatury.

Zapewniamy:

– elastyczny grafik,

– pełne przeszkolenie,

– umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy,

– zniżki pracownicze,

– miłą atmosferę.

Czekamy na Ciebie! CV proszę dostarczać osobiście na adres:

Gorzów  Wlkp. ul Sikorskiego 106 lub mailowo: gorzow@takczytam.pl

Katowice

MIEJSCE PRACY: Księgarnia TAK Czytam; ul. 3-go Maja 13, KATOWICE
STANOWISKO: Księgarz
CHARAKTER: umowa o pracę – pełen etat

TERMIN ROZPOCZĘCIA: druga połowa października 2019

SPOSÓB APLIKACJI: CV (z nemerem telefonu)
na adres katowice@takczytam.pl lub dostarczone do siedziby księgarni
*w przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, skontaktujemy się telefonicznie

Poszukujemy osoby do nawiązania trwałej współpracy!
Oferujemy miejsce w zgranym zespole pasjonatów dobrej literatury!

ZADANIA
-Czynności kasjerskie
-Dbałość o towar i o estetykę lokalu
-Codzienne prace przy księgozbiorze, przyjmowanie dostaw, uzupełnianie i weryfikacja towaru
-Kreowanie pozytywnego wizerunku księgarni
-Praca z klientem indywidualnym oraz hurtowym; działania marketingowe

KORZYŚCI PRACOWNICZE
-Stała współpraca
-Rabat pracowniczy na cały asortyment
-Dostosowanie rozkładu pracy do indywidualnych potrzeb

WYMAGANIA I OCZEKIWANIA
-Dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy
-Mile widziana znajomość rynku księgarskiego oraz lokalnych uwarunkowań
-Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz w handlu
-Znajomość obsługi programów komputerowych i graficznych w stopniu podstawowym
-Znajomość języka obcego w stopniu podstawowym umożliwiającym komunikację

Oferujemy sprawdzone wzorce i standardy stanowiące efekt wieloletniego doświadczenia!
Jednocześnie jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania!
Twoja wizja Księgarni może stać się podstawą naszego wspólnego sukcesu!

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA PROCES REKRUTACJI
Agata Dziwińska (664-479-144)

Bydgoszcz

Księgarnia Enigma w Bydgoszczy poszukuje osób uczących się do stania ze strzałką oraz pomocy w sklepie.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • wypłaty w cyklu tygodniowym
  • miła atmosfera
  • duużo książek

CV ze zdjęciem prosimy zostawić w naszej księgarni
na ul. Gdańskiej 9 lub przesłać na adres
bydgoszcz@takczytam.pl

Olsztyn

Poszukujemy studentów/studentek do pracy w księgarni w Olsztynie.
Wymagania:

  • status studenta do 26 roku życia (wymagana legitymacja),
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność (mile widziana umiejętność pracy z klientem)
  • chęci do pracy,
  • opcjonalnie- zamiłowanie do literatury (przynieś własne lub odbierz na miejscu)

Zapewniamy:

  • elastyczny grafik,
  • pełne przeszkolenie,
  • umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy,
  • zniżki pracownicze,
  • miłą atmosferę.

Olsztyn ul. 11 listopada 4/2B lub mailowo: olsztyn@takczytam.pl