Tak Czytam
Wspieraj polską markę TAKCZYTAM
27 marca 2020
0

Drodzy klienci i zarazem Przyjaciele księgarni,

znacie nas – jesteśmy polską firmą, rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, którą tworzą ludzie zakochani do reszty w książkach i niewyobrażających sobie życia bez nich. Czasy jednak nie są z gatunku tych najlepszych, a obecna sytuacja społeczno-gospodarcza oraz konieczność pozostania w domach skutecznie paraliżuje nasze księgarnie. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą o przeniesienia naszej znajomości na łona internetu.

Zapraszamy do naszej księgarni online na: www.takczytam.com, w której odnajdziecie tysiące wartościowych pozycji w atrakcyjnych cenach. Codziennie dodajemy dla Was nowe tytuły, poszerzając ofertę o ciekawe książki z różnych działów.
Jeśli brakuje Wam kontaktu z nami, księgarzami, zapraszamy do skorzystania z opcji “Zapytaj księgarza”, dzięki której możecie dowiedzieć się od naszego księgarskiego eksperta co warto przeczytać. Wystarczy wysłać do nas wiadomość na fanpejdżu: https://www.facebook.com/tak.czytam/.
Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu przetrwamy, a niebawem wszystko wróci do normy i będziemy mogli spotkać się bezpiecznie w księgarni,