Katowice
CUKIERKOWY DZIEŃ DZIECKA!
3 czerwca 2019
0

Księgarnia TAK Czytam w Katowicach gościła Pana Waldemara Cichonia – twórcę niezwykłej serii o niesfornym Kotku Cukierku!

Kotek Cukierek – bohater lektury szkolnej – wraca …żądny przygód i skłonny do żartów jak zawsze!

Autor wprowadził uczestników spotkania w świat psotnego czworonoga, podzielił się z nami swym doświadczeniem literackim. Czy Cukierek istnieje naprawdę? Czy wszystkie jego przygody są prawdziwe? Jak zaczęła się przygoda Autora z pisaniem książek? My już to wiemy!

Po wysłuchaniu opowiadania o wygadanej Papudze nie sposób było oprzeć się pokusie … zdobyć najnowszą książkę z autografem autora – bezcenne!

Psotom i figlom niesfornego Kotka nie było końca. Dzieci musiały zmierzyć się z zadaniami, które dla nich przygotowaliśmy!

Łatwo nie było – jedni układali puzzle, inni szukali Cukierka wśród innych zwierząt. Każdy mógł sprawdzić się w quizie na kocie tematy. Polowanie na Cukierka było bardzo emocjonujące – wszak Cukierek to mistrz zabawy w chowanego!

I to nie koniec niespodzianek – na dzieci czekały słodkości, kocie malowanki i zakładki!

Stworzyć książki, które dostarczają tak wiele radości czytelnikom w każdym wieku – mistrzostwo! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy na oficjalna stronę Kotka Cukierka: http://kotcukierek.pl/