Kielce
PGE znów rozświetla Noc Muzeów!
16 maja 2018
0

Naukowe doświadczenia, obserwacje astronomiczne, a na deser koncert muzyki na harfie laserowej i pokaz laserów przestrzennych.  Kolejna magiczna Noc Muzeów czeka nas w Podzamczu Chęcińskim.

Wydarzenie zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. W sobotę, 19 maja, w godzinach 17 – 22, Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim czeka na pasjonatów nauki i dobrej zabawy.

Tego wieczoru wrażeń nie zabraknie. Warsztaty naukowe zostaną poprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pracowników Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, a dodatkową atrakcję zapewni główny sponsor „Nocy Muzeów” – PGE Obrót S.A. w postaci pokazu laserów przestrzennych oraz niezwykłego koncertu muzyki … laserowej. Wykonawcą będzie Kamil Skicki “Magnus”, zawodowy muzyk i finalista telewizyjnego show „Mam talent”.

Na wszystkie atrakcje wstęp wolny. Noc Muzeów w Podzamczu Chęcińskim przygotowuje Centrum Nauki Leonardo da Vinci i Urząd Marszałkowski w Kielcach we współpracy z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego i Głównym sponsorem Polską Grupą Energetyczną.