Toruń
Letnie Animacje
24 lipca 2017
0

W sobotnie przedpołudnie w Toruniu miało miejsce kolejne spotkanie w ramach „Letnich Animacji”!
Tym razem Załoga Księgarni TAK Czytam stanęła ramię w ramię z przedstawicielami Teatru Afisz by zapewnić dzieciom wspaniałą wakacyjną rozrywkę!
Było kolorowo – było magicznie – a przede wszystkim ekologicznie! Motywem przewodnim zabaw była ekologia.

OKAŻ KULTURĘ – CHROŃ NATURĘ!!! To hasło przyświecało naszym zabawom!

Dzieci dzielnie stanęły do rywalizacji o miano Młodego Mistrza Ekologii – rozegrano turniej gry planszowej „Zielone Ścieżki” oraz konkurs wiedzy. Dzieci prezentowały świetną znajomość zasad ekologii i na pytania w naszym ekologicznym quizie odpowiadały śpiewająco!

Każdy mógł wykazać się kreatywnością w konkursie na hasło promujące ekologiczny styl życia! Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – do odbioru w Księgarni TAK Czytam!

Podczas sesji zdjęciowej każdy mógł poczuć się jak Superbohater – który ratuje Świat przed zagładą ekologiczną – lub jak Księżniczka – która Superbohaterowi za ratunek jest wdzięczna!

Młode artystyczne dusze mogły się wykazać tworząc wraz z naszą Księgarnianą Plastyczką ekologiczne bukiety kwiatów!

Nasza wspaniała ekipa do zadań specjalnych przygotowała dla dzieci przedstawienie na motywach bajki o Czerwonym Kapturku. Barwne kukiełki przemówiły głosem Załogi Księgarni TAK Czytam…o czym mówiły? O zasadach ekologicznego postępowania!

W przyszłym miesiącu Teatrzyk Ekologiczny Jednorożec również da pokaz w ramach „Letnich Animacji” – temat przedstawienia jest jednak wciąż owiany tajemnicą!
Zaintrygowani? Zapraszamy już 19-ego sierpnia na Plac Podominikański.

Toruńska Księgarnia TAK Czytam
ul. Szeroka 26/28