Co nowego w Tak Czytam
Poznań
WYMIANA KSIĄŻEK Z TAK CZYTAM!
1 czerwca 2019

Masz w domu książki, z którymi już nic cię nie łączy? Potrzebujesz czegoś nowego?Przynieś swoje książki na WYMIANĘ KSIĄŻEK organizowaną w Dniu Sąsiada 8.06.2019 na ulicy Święty Marcin! Zasady akcji:– Przynieś dowolną ilość książek w dobrym stanie– Zabierz do domu taką samą ilość książek, wybranych spośród tytułów przyniesionych przez innych uczestników akcji– Książki zbieramy już […]

Poznań
Nocny Targ
29 maja 2018

W sobotę 26.05 wzięliśmy udział w kiermaszu książki na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. Dziękujemy serdecznie 🙂

Poznań
Nowa tania księgarnia w Poznaniu
5 grudnia 2017

Jesteście gotowi na coś zupełnie nowego?  Zapraszamy do nowej taniej księgarni w Poznaniu! Ul. Święty Marcin 76, tuż przy Zamku! Stara księgarnia będzie czynna jeszcze do końca grudnia. Otwarte 7 dni w tygodniu! Od poniedziałku do soboty w godz. 10-19, w niedzielę 11-16. Obejrzyjcie krótką fotorelację z wczorajszego otwarcia! 

Poznań

Jednym z projektów, na które można głosować jest „Święty Marcin-reGeneracja”, a w związku z tym, że nasza księgarnia mieści się na Świętyn Marcinie, gorąco zachęcamy do oddania głosu właśnie ten projekt. Szczegóły projektu dostępne tutaj Głosować można do 30.10.2017 na stronie budzet.um.poznan.pl/glosowanie lub w stacjonarnych punktach do głosowania.  

Poznań
Konkurs „Pamiętajmy o ogrodach”
28 września 2017

Miło nam poinformować, że w dniu 21 września 2017 r obradowała komisja, która wyłoniła laureatów konkursu „Pamiętajmy o ogrodach ” w ramach realizowanego projektu Św.Marcin-reAnimacja na BIS. I tak w kategorii zdobienia balkonów I miejsce uzyskała Kamienica Bankowa Residence, II miejsce Hotel Lech. Trzeciego miejsca nie przyznano. W kategorii witryna, I miejsce Księgarnia Tak Czytam, […]

Poznań
Dzień Sąsiada
12 lipca 2017

Niedawno poznańska tania księgarnia uczestniczyła w organizowanym po raz kolejny przez Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Dniu Sąsiada. Były tańce, hulanka, swawola, dużo pysznego jedzenia no i oczywiście dobrej i taniej literatury dostarczanej przez Tak Czytam. 🙂 Dziękujemy bardzo za możliwość uczestnictwa i wspaniałe towarzystwo.