Co nowego w Tak Czytam
Olsztyn
TAK Czytam wspiera rozwój!
20 września 2019

Olsztyńska tania księgarnia została partnerem Akademia Rozwoju Osobistego „Columbus” organizującej szkolenia z zakresu rozwoju biznesowego. Pierwsze spotkanie, inaugurujące kolejny sezon, odbyło się 18 września i poświęcone było negocjacjom w procesie rekrutacji. Poza przydatnymi informacjami można było również sprawdzić swoją wiedzę w konkursie, w którym sponsorowaliśmy nagrody 🙂 Niecierpliwie czekamy na kolejne wydarzenia!” — udział w: […]

Olsztyn

W ubiegłą niedzielę załoga olsztyńskiej księgarni wzięła udział w happeningu sportowo-literackim Zabiegani-Zaczytani. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją kondycję podczas krótkiego biegu, obowiązkowo z ulubioną książką w ręku 🙂 Nie wiem jak Wy ale my już szlifujemy formę na przyszły rok, oczywiście z pomocą specjalistycznych poradników dostępnych w księgarni na 11 listopada 4/2b 🙂 Zapraszamy!  

Olsztyn

Dnia 21 kwietnia Księgarnia TAK Czytam w Olsztynie została partnerem międzyprzedszkolnego przeglądu polskich i zagranicznych tańców ludowych „Na ludową nutę”. Grupy przedszkolaków zaprezentowały bardzo wysoki poziom a najlepsze z nich zostały nagrodzone książkami ufundowanymi przez naszą księgarnię. Imprezę uświetnił występ ludowego zespołu WARMIA.  

Olsztyn
Olsztyńska Akademia Dzieci
25 kwietnia 2018

21 kwietnia w olsztyńskim Planetarium odbyła się kolejna edycja Olsztyńskiej Akademii Dzieci. Po raz kolejny młodzi prelegenci zaskoczyli słuchaczy swoją rozległą wiedzą za co zostali nagrodzeni książkami ufundowanymi przez olsztyńską księgarnię TAK Czytam.  

Olsztyn
Podziękowania od Prezydenta
20 marca 2018

16 marca w siedzibie Urzędu Miasta w Olsztynie odbyło się oficjalne podsumowanie 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród zaproszonych osób znalazł się także, który odebrał z rąk Prezydenta miasta okolicznościowy zegar jako podziękowanie za zaangażowanie w niewątpliwy sukces tegorocznego Finału. Upominek zawisł w księgarni na honorowym miejscu i niestrudzenie odmierza nam czas do przyszłorocznej […]

1 2 3 5