Co nowego w Tak Czytam
Bydgoszcz
Podsumowanie konkursu „Mój miś i Ja”
25 listopada 2020

Nadszedł czas na podsumowanie konkursu „Mój miś i Ja”. Napłynęło do nas bardzo dużo prac, za które serdecznie dziękujemy. Przypominamy, że regulamin konkursu mówił o udziale dzieci w wieku od 3 do 12 lat. W związku z tym wielu zgłoszeń nie mogliśmy zakwalifikować do udziału w tym konkursie. Wszystkie fotografie miały swój niezwykły i niepowtarzalny […]

Bydgoszcz
Pogotowie książkowe
3 listopada 2020

W obliczu pandemii wychodzimy na przeciw tym, którzy obawiają się, lub nie mogą wyjść z domu, a tęsknią za nową książką. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi księgarze pomogą Wam wybrać książkę, a później dostarczymy ją do Wszego domu. Akcja adresowana jest do klientów bydgoskiej Księgarni Enigma.

Bydgoszcz
Bydgoski konkurs
3 listopada 2020

Z okazji światowego Dnia Pluszowego Misia zapraszamy mieszkańców powiatu bydgoskiego do udziału w konkursie na najciekawsze zdjęcie ze swoim ulubionym misiem pt. „Mój miś i Ja”. Zasady są bardzo proste. Jeśli macie dziecko w wieku 3-12 lat, to wystarczy, że pomysłowo uchwycicie je w obiektywie wraz z ukochanym pluszakiem, a pracę prześlecie na adres mailowy […]

Bydgoszcz
Spotkanie z Małgorzatą Grosman
27 lutego 2020

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć Małgorzatę Grosman – autorkę powieści pt. „Mord na Zimnych Wodach”. Książka wyjątkowa, ponieważ napisana przez bydgoszczankę, o bydgoszczanach i z akcją osadzoną w Bydgoszczy lat 20. Wszystko to akurat w setną rocznicę powrotu miasta do macierzy.

Bydgoszcz
Spotkanie z Małgorzatą Grosman
22 lutego 2020

Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Grosman, która w naszej księgarni będzie opowiadała o swojej książce oraz o Bydgoszczy lat 20. Mord na Zimnych Wodach jest już do nabycia w Księgarni Enigma w promocyjnej cenie.

Bydgoszcz
Weekend Legend
17 czerwca 2019

Przedstawiamy fotorelację z ekscytującego i pełnego wrażeń Weekendu Legend w Bydgoszczy, którego mieliśmy zaszczyt być jednym ze sponsorów.

Bydgoszcz
Wspólne czytanie Tolkiena
19 marca 2019

Zapraszamy na wspólne czytanie Tolkiena, któremu towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana oprawa muzyczna i świetlna. Nie zabraknie również emocji związanych z tolkienowskim quizem z nagrodami. Dla wszystkich fanów Śródziemia obecność obowiązkowa! My też tam będziemy 🙂

Bydgoszcz
Muzyczna Droga Krzyżowa Biechowskiego
19 marca 2019

Kolejny raz mamy zaszczyt bycia partnerem niezwykłego wydarzenia rozgrywającego się w naszym regionie. Muzyczna Droga Krzyżowa Biechowskiego, to wspaniałe przeżycie duchowo-artystyczne, które do głębi przejmuje i na długo pozostaje w pamięci.

1 2 3 7