Oto nagrodzeni!

Mamy przyjemność ogłosić listę laureatów IV Świętokrzyskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego!

Na uroczystość wręczenia nagród i dyplomów zapraszamy w piątek, 15.06.2018 o godzinie 18:00
do Księgarni TAK Czytam przy ul. Sienkiewicza 74

A oto nasi młodzi szczęśliwcy!

W części plastycznej:

klasy 1-3:

  1. miejsce Kuba Pająk klasa II, SP w Leszczynach
  2. miejsce Kornelia Wesołowska klasa III, Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Św.
  3. miejsce Wiktoria Nawrot klasa II, SP nr 32 w Kielcach
    wyróżnienia:
    Martyna Matuszewska klasa II SP w Leszczynach

       Erwin Sepioło klasa II, SP nr 32 w Kielcach
       Natalka Adamczyk klasa II, SP nr 32 w Kielcach

klasy 4-6:

    1. miejsce Natalia Mańka klasa V, SP w Leszczynach
    2. miejsce Emilia Kwiecień klasa VI, SP nr 39 w Kielcach
    3. miejsce Bartłomiej Kozłowski klasa V, SP w Koniecznie
      wyróżnienia:
      Karolina Rodak klasa IV, SP nr 7 w Kielcach
      Klara Milewska klasa V, Świetlica Wspierająco-Integrująca „Plus” w Kielcach
      Julia Grudzień klasa V, Publiczna SP w Ostrowcu Św.

klasy 7 oraz gimnazjum

1.      miejsce Wiktoria Ruszkiewicz klasa III, Gimnazjum nr 2 w Starachowicach
2.     miejsce Weronika Łukaszek klasa VII, SP nr 1 w Sandomierzu
3.     miejsce Julia Sokół klasa III, Gimnazjum nr 2 w Starachowicach
wyróżnienia:
     Kinga Łodej klasa III, Gimnazjum w Pawłowie
     Katarzyna Rak klasa III, ZPO w Koniecznie
     Paulina Figiel klasa III, Gimnazjum nr 2 w Starachowicach

W części literackiej:

klasy 1-3:

1.      miejsce Lena Kucharczyk klasa II, SP nr 32 w Kielcach
2.     miejsce Kuba Karyś klasa II, SP nr 32 w Kielcach
3.     miejsce Amelia Król klasa III, SP nr 2 w Sędziszowie
wyróżnienia:
Weronika Trelińska klasa III, SP nr 20 w Kielcach
Wiktoria Buś klasa II, SP nr 32 w Kielcach

klasy 4-6:

  1. miejsce Julia Opałka klasa VI, Publiczna SP nr 5 w Ostrowcu Św.
  2. miejsce Alicja Bazak klasa VI, Zespół Szkół Muzycznych w Kielcach
  3. miejsce Karolina Bzdzion klasa VI, SP nr 1 w Sędziszowiew
    wyróżnienie:
    Alicja Tabiszewska klasa V, Zespół Szkół Muzycznych w Kielcach

klasy 7 oraz gimnazjum:

1.     miejsce: Maja Laskowska klasa II gimnazjum, Gimnazjum nr 23 w Kielcach
2.     miejsce Rafał Malczewski klasa III, Gimnazjum w Ćmielowie
3.     miejsce: Aleksandra Chmielnicka klasa II, Gimnazjum nr 23 w Kielcach
wyróżnienie:
Nikola Wojciechowska klasa III, Publiczne Gimnazjum w Koniecznie

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *