Tak Czytam
Dzień Matki
21 maja 2020
0

Książkowy prezentownik na Dzień Matki

Przedstawiamy nasze propozycje na upominek dla Mam! Książka jak wiecie jest najlepszym prezentem z wielu powodów: przenosi w inną rzeczywistość, pomaga poradzić sobie ze stresem, poczuciem samotności, bezsilności, poprawia humor. No i łatwo ją zapakować 🙂

 1. Seria Dobre myśli Magdalena Witkiewicz

Nasza cena: (cały pakiet) 63,6 zł.

Lekka, pozytywna seria, idealna na oderwanie od rzeczywistości. Cztery tomy przygód Mileny będą idealnym prezentem dla mamy, które lubi optymistyczne i zabawne książki.

Pierwszy tom Milaczek
Drugi tom Panny roztropne
Trzeci tom Szczęście pachnące wanilią
Czwarty tom Nie ma jak u mamy

         

 1. Córka Ewy Honore de Balzac

Nasza cena: 12,90

Coś z klasyki! Idealny dla Mamy lubiącej twórczość Balzacka, lub jemu współczesnych. Ciekawe studium relacji damsko- męskich i XIX wiecznej arystokracji. Wspaniałe pióro, uczta dla smakoszki literatury!

 1. Sto dni wdzięczności Anna H. Niemczynow

Nasza cena: 16,90

Książka zachęcająca do zwolenienia i docenienia swojego życia.

Pełna pięknych cytatów, inspiracji i afirmacji. Autorka zaprasza do wspólnej przygody i podjęcia wyzwania jakim jest nauka wdzięczności.

 1. Mary Rose postanawia żyć Ann-Marie MacDonald

Nasza cena: 16,90

Odważna historia Mary, która poświęciła swoje życie wychowywaniem dzieci. Cały ciężar spoczywa na jej barkach, gdyż jej partnerka Hilary rzadko bywa w domu.

Książka to wspaniały obraz relacji z dziećmi i rodzicami oraz partnerami. Lektura zmusza do refleksji.

 1. Moje kąpieLOVE SPA! Ponad 100 przepisów na kule do kąpieli, peelingi, maseczki i inne

Nasza cena: 14,90

Specjalnie dla Mam, którym przyda się chwila spokoju i relaksu w domowym SPA! Książka zawiera przepisy na proste domowe kosmetyki!

 1. Ogrodnik doskonały

Nasza cena: 32 zł

Niektóre Mamy kochają pracować w ogródku: pielęgnować i dbać o rośliny. Przyznajcie sami, że jest w tym coś magicznego!

W książce Ogrodnik doskonały dzień po dniu opisane są najważniejsze czynności pielęgnacyjne, które powinniśmy wykonać, aby mieć piękne i zdrowe rośliny w swoim otoczeniu. Dzięki chronologicznemu ułożeniu tematów szybko można znaleźć potrzebne informacje.

 1. Na zdrowie Eliza Mórawska

Nasza cena: 34,90

Czego życzyć mamie? ZDROWIA!

Jesteśmy pewni, ze Wasze mamy świetnie gotują, ale garść inspiracji przydaje się każdemu, nawet najlepszym kucharkom.

Pani Liska, autorka bloga whiteplate.com jest absolutną królową fotografii jedzenia, jej książka kucharska jest małym dziełem sztuki.

 1. Polskie superfoods: czyli żywność o wysokiej wartości odżywczej

Nasza cena: 24,90

Idealny prezent dla mamy, która kocha zdrowe jedzonko, ale odstraszają ją przepisy z trudno dostępnymi składnikami. Tu wszystko jest znajome i rodzime! 🙂

 1. Domowe sposoby leczenia. Leki z natury

Nasza cena: 19,90

Od dziecka Mama leczyła Cię czosnkiem i imbirem? Uwielbia naturę i całe jej bogactwo? Ta książka jest dla Niej! Mnóstwo przepisów jak na zdrowe, naturalne terapie! Wspaniałe kompendium wiedzy w przystępnej formie.

 1. Polski las

Nasza cena: 69,90

Przepiękny album z fanatycznymi zdjęciami. Przepiękna opowieść o lesie i jego mieszkańcach. Dla Mam miłośniczek przyrody, które uwielbiają być blisko natury.

 1. Samowolna cesarzowa Allison Pataki

Nasz cena: 16,90

Mama kocha historie inspirujących kobiet? Sisi na pewno była jedną z nich! Historia cesarzowej Austro-Węgier, która zaczyna się tam gdzie inne się kończą.

 1. Kreatywność i Mindfulness

Nasza cena: 12,90

Przepiękna kolorowana na odstresowanie. Idealny pomysł na prezent dla Mamy z artystyczną duszą, aby przypomnieć jej o radości z tworzenia!