Tak Czytam
RAJD NOCNY W TROPIKACH 18-20.05
21 maja 2018
0

Gorące, tropikalne klimaty w Beskidzie Żywieckim? Niemożliwe? Przekonaliśmy się sami!

Księgarnia TAK Czytam w Katowicach miała niepowtarzalną okazję uczestniczyć we wspaniałym, corocznym wydarzeniu organizowanym przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich z Katowic.

3 dni rajdu obfitowały we wspaniałe atrakcje!
Dla miłośników górskich wędrówek przygotowano 3 trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. Wędrówki wśród malowniczych krajobrazów Beskidu Żywieckiego odbywały się pod czujnym okiem profesjonalnych przewodników beskidzkich.
Trasy charakteryzowały się zróżnicowanym poziomem trudności – zarówno dla osób rozpoczynających swą przygodę z górami, jak i dla pasjonatów żądnych mocnych wrażeń!
Pilsko – najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego? Jesteśmy na TAK!

Na strudzonych podróżników czekały liczne atrakcje i konkursy w klimatycznej górskiej bacówce! Konkursy i zabawy rozgrywały się przy dźwiękach gitary oraz ukulele! Choć na szczycie Pilska temperatura spadła poniżej zera, we wnętrzu chaty atmosfera była gorąca, a emocje sięgały zenitu!
Kalambury, konkurs wiedzy górskiej, rywalizacja o miano najzabawniej przebranego uczestnika oraz wiele, wiele innych gier towarzyskich. Wśród upominków, które czekały na odważnych uczestników konkursów znalazły się karty rabatowe do Księgarni TAK Czytam oraz wspaniałe książki o tematyce podróżniczej!

Mimo deszczowej aury i zmęczenia po wędrówce płomień ogniska nie wygasł aż do wschodu słońca!

Nasi wysłannicy również mieli szansę doświadczyć majestatu gór! Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w Rajdzie!
TAK Czytam mierzy wysoko! Do zobaczenia na szlaku!