Kielce
III edycja Świętokrzyskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego za nami!
14 czerwca 2017
0

W poniedziałek, 12. czerwca w Księgarni TAK Czytam przy ul. Sienkiewicza 74 w Kielcach odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczne zmagania. Nasz lokal wypełnił się do ostatniego miejsca i przyniósł dzieciakom wiele radości z laurów i otrzymanych nagród. Nasi zwycięzcy zostali wyróżnieni spośród blisko 500 dzieciaków biorących udział w zabawie, więc powodów do dumy nie brakowało.
Poza dyplomami oraz ufundowanymi przez nas książkami, młode talenty otrzymały również gadżety i zaproszenia od Energetycznego Centrum Nauki oraz lekcje przedsiębiorczości połączone ze zwiedzaniem Kieleckiego Parku Technologicznego. Ponadto, bilety i zaproszenia przekazały: Bawialnia Czary Mary, Teatr Lalki i Aktora “Kubuś”, Multikino a także Muzeum Historii Kielc.
Na naszej małej uroczystości obecni byli wspaniali goście:
– pani Daria Malicka -redaktor portalu ckdzieciaki.pl i juror w części literackiej naszego konkursu
– pan Marcin Januchta – Kielecki Park Technlogiczny
– pan Leszek Dziedzic – Muzeum Historii Kielc
Szczególne podziękowania kierujemy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, która zgodziła się zorganizować wakacyjną wystawę prac konkursowych w filii nr 5 przy ul. Warszawskiej 147.
Dziękujemy również Telewizji Polskiej oddział w Kielcach oraz redakcji Echa Dnia za wsparcie medialne a także firmom Brelak Design i Centrum Muzyki Empire za tło graficzno-dźwiękowe.
Gorąco zapraszamy do obejrzenia relacji foto na: https://takczytam.pl/konkursy/rozdanie-nagrod/