Toruń
Dobiegła końca Mikołajkowa Zbiórka Książek dla Dzieci
24 grudnia 2016
0

Łączymy siły – dzielimy się miłością!

W dniu 20.12 dobiegła końca Mikołajkowa Zbiórka Książek dla Dzieci. Toruńska Księgarnia TAK Czytam stała się miejscem, gdzie można było dzielić się ciepłem i życzliwością. Dzięki ludziom Wielkiego Serca udało się zgromadzić ogromną ilość książkowych upominków, które przekazane zostaną na ręce podopiecznych Fundacji Światło.

Efekty organizowanej zbiórki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania – dzieci osierocone objęte opieką w ramach Funduszu Stypendialnego Kaganek otrzymają ponad 300 książek. W świątecznych paczkach znajdą się tytuły, które uszczęśliwią dzieci w każdym wieku – powieści, lektury, baśnie, wiersze i pozycje edukacyjne – różnorodność tytułów jest ogromna.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę osób, które szczególnie przyczyniły się do sukcesu zbiórki – dzięki ich staraniom świat tak wielu dzieci nabierze barw!

phm Katarzyna Dulska i Hufiec ZHP Toruń
Katarzyna Tomaszewska
phm Kamila Flis
1. Kociewska Drużyna Harcerek “Borowianki”
1. Gdańsko-Kociewski Hufiec Harcerek “Więźba”
22. Gniewska Drużyna harcerzy Trop
1. Gniewska Drużyna Harcerek “Gniazdo”

To nie pierwsza tego rodzaju akcja, w której mieszkańcy Torunia wykazali się TAK ogromną życzliwością!
Od dawna NAKRĘCAMY NA POMAGANIE – Księgarnia TAK Czytam jest punktem zbiórki plastikowych nakrętek na rzecz Fundacji Światło!
Kolorowa fala nakrętek napływa do nas z niesłabnącą siłą! Zachęcamy do dalszego zbierania – każda jedna nakrętka stanowi wsparcie dla potrzebujących!

Szeroka 26/28
TORUŃ